300 D fogantyú hosszú mm YH-300D/32
Lent, a Csatolt dokumentumok/PDF adatlapon további információkat talál.
D fogantyú pár 300 mm hosszú YH-300D/32
Menny.:db
Gyártó cikkszám: YH-300D/32
Várható szállítás: 2026. május 18.
Leírás
Az YH-300D/32 egy esztétikus szálcsiszolt INOX 338 mm hosszú "D" alakú fogantyú. A fogantyút az ajtó mindkét oldalára fel lehet szerelni.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Cső hossza 338 mm
Cső átmérője 32 mm
Fogantyú típusa Félkör alakú fogantyú pár
Rögzítési pontok száma 2
Rögzítési távolság 300 mm