BMPB-LA3218-bk Lengőkapu rendszer közbenső eleme (SLAVE / MASTER) BMPB-LA3218-600-2
Menny.:db
Gyártó cikkszám: BMPB-LA3218-600-2
Várható szállítás: 2026. május 20.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
A BMPB-LA3218-bk lengőkapu rendszer elemei:
  •      • BMPB-LA3218-bk-1-3 -> A lengőkapu rendszer két szélső eleme (MASTER és SLAVE)
A berendezés esővédett területeken való használatra készült.
Paraméterek
Tápfeszültség (V) 230 V
Táp típusa AC
Fogyasztás (W) 150 W
Motor típusa DC szervo motor (szénkefe nélküli)
Motor teljesítmény (W) 40 W
Test kivitele alumínium
Test mérete 270 x 980 x 600 mm
Termékcsalád automata lengőkapu rendszer - középső elemek
Nyitási és zárási idő állítható
Automatikus visszazárás programból állítható (gyárilag 5 mp)
Visszazárás késleltetése 1-25,5 mp
Programozási lehetőségek vezérlőről digitálisan
Nyitási lehetőség vezérelt elektromos jel, (NO - száraz kontaktus, <1s)
Működési módok 13 különböző
Kommunikáció RS-485
Áthaladási irány egyirányú/kétirányú
Áthaladási sebesség NO:≤ 50 fő/perc
NC:≤ 35 fő/perc
Áthaladási szélesség 600 mm
Vészhelyzeti üzemmód áramszünet esetén a szárny nyitva marad
Beépített LED működésjelzés felül (dinamikus)
Csomag tartalma lengőkapu, rögzítő csavarok (betonba)
Javasolt felhasználás nagy forgalmú helyekre
Telepítés helye beltér
Várható élettartam (megfelelő karbantartással) MCBF:5 millió nyitási ciklus
Víz- és por elleni védelem IP45
Környezeti hőmérséklet -25°C ~ +70°C
Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) <90%