BMPB-K324 Lengőkapu rendszer két szélső eleme BMPB-K324-1100-1+3
Menny.:db
Gyártó cikkszám: BMPB-K324-1100-1+3
Várható szállítás: 2026. május 20.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
A BMPB-K324 lengőkapu rendszer elemei:
  •      • BMPB-K324-1100-1+3 -> A lengőkapu rendszer két szélső eleme (MASTER és SLAVE)
A berendezés esővédett területeken való használatra készült.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Tápfeszültség (V) 230V
Táp típusa AC
Fogyasztás (W) 150 W
Motor típusa DC szervo motor (szénkefe nélküli)
Motor teljesítmény (W) 30 W
Test kivitele INOX
Méret 1500 x 985 x 1500 mm
Test mérete 200 x 985 x 1500 mm
Termékcsalád automata lengőkapu rendszer - szélső elemek
Nyitási és zárási idő állítható
Automatikus visszazárás programból állítható (gyárilag 5 mp)
Visszazárás késleltetése 1-25,5 mp
Programozási lehetőségek vezérlőről digitálisan
Nyitási lehetőség vezérelt elektromos jel, (NO - száraz kontaktus, >1s)
Működési módok 13 különböző
Kommunikáció RS-485
Áthaladási irány egyirányú/kétirányú
Áthaladási sebesség ≤ 35 fő/perc
Áthaladási szélesség 1100 mm
Vészhelyzeti üzemmód áramszünet esetén a szárny nyitva marad
Beépített LED működésjelzés felül (dinamikus)
Csomag tartalma lengőkapu, rögzítő csavarok (betonba)
Javasolt felhasználás nagy forgalmú helyekre
Telepítés helye beltér, kültér (esővédett)
Víz- és por elleni védelem IP45
Környezeti hőmérséklet -25°C ~ +70°C
Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) <90%