Lengőkapu rendszer közbenső eleme SLAVE / MASTER BMPB-K324-1100-2
Menny.:db
Gyártó cikkszám: BMPB-K324-1100-2
Várható szállítás: 2026. május 19.
Leírás
A BMPB-K324 lengőkapu rendszer elemei:
  •      • BMPB-K324-1100-1+3-> A lengőkapu rendszer két szélső eleme (MASTER és SLAVE)
Paraméterek
Telepítési hely beltér
Termékcsalád K324
Típus automata lengőkapu rendszer
Áthaladási irány kétirányú
Áthaladási sebesség ≤ 35 fő/perc
Áthaladási szélesség 1100 mm
Tápfeszültség 230 V AC ~ 50/60 Hz
Fogyasztás 150 W
Anyag szálcsiszolt INOX, plexi
Vezérlés száraz kontakt
Automatikus visszazárás van, időzíthető
Állítható időzítés digitálisan
Vészhelyzeti viselkedés a kapu nyitva marad
LED-es fényvisszajelzés Igen
Méret 1500(H) x 985(M) x 200(SZ)mm
Védelmi mutató.IP45
Hőmérséklet tűrés -20°C ~ +70°C
Páratartalom tűrés <90%, nem lecsapódó