Lengőkapu rendszer közbenső eleme SLAVE / MASTER BMPB-EF3213-600-2
Menny.:db
Gyártó cikkszám: BMPB-EF3213-600-2
Várható szállítás: 2026. május 19.
Leírás
A BMPB-EF3213 lengőkapu rendszer elemei:
  •      • BMPB-EF3213-600-1+3 -> A lengőkapu rendszer szélső eleme (MASTER)
Paraméterek
Szín fekete
Telepítési hely beltér
Termékcsalád EF3213
Típus automata lengőkapu rendszer
Áthaladási irány kétirányú
Áthaladási sebesség ≦35 fő/perc
Áthaladási szélesség ≤600mm
Tápfeszültség 230 V AC ~ 50/60 Hz
Fogyasztás 150 W
Anyag szálcsiszolt INOX, plexi
Vezérlés száraz kontakt
Automatikus visszazárás van, időzíthető
Állítható időzítés digitálisan
Vészhelyzeti viselkedés a kapu nyitva marad
LED-es fényvisszajelzés Igen
Méret 600(H) x 270(SZ) x 980(M) mm
Védelmi mutató IP45
Hőmérséklet tűrés -20°C ~ +70°C
Páratartalom tűrés <90%, (nem lecsapódó)