FPR-1200-EM Kültéri vízálló ujjlenyomat és kártyaolvasó segédolvasó
Menny.:db
Gyártó cikkszám: FPR-1200-EM
Várható szállítás: 2026. május 19.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
Az FPR-1200-EM egy RS485 kommunikációval ellátott ujjlenyomat- és kártyaolvasó, mely 125kHz-es EM kártyákat tud olvasni. LED-es visszajelzéssel és berregővel rendelkezik. A biztonságot növeli az inverz polarítás védelem, IP66-os védelmének köszönhetően pedig alkalmas akár kültéri szerelésre is.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Olvasható kártya 125 kHz EM
Kommunikáció RS485
Olvasó háza műanyag
Wiegand kimenet bitszáma nincs
Olvasási távolság 3 ~ 8 cm
Biometrikus azonosítás Igen
Kódbillentyűzet Nem
Kódbillentyűzet megvilágítás Nem
LED Igen
Buzzer Igen
Védelmi mutató IP65
Telepítési hely kültér (esővédelemmel)
Szerelés felületre
Tápfeszültség 12V DC
Áramfelvétel 140 mA
Méret 102 x 50 x 41.5 mm
Működési hőmérséklet 0°C ~ +45°C
Páratartalom tűrés 20% ~ 80%
Garancia 12 hónap
Tanúsítvány CE, RoHS, FCC
Gyártó ZKTeco