Beléptető és munkaidő-nyilvántartó, kóddal és RFID EM vagy MF kódzár ACO-SC800-12-W-B
Menny.:db
Gyártó cikkszám: ACO-SC800-12-W-B
Várható szállítás: 2026. május 18.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
Az SC800 egy munkaidőnyilvántartó és beléptető rendszer, amely integrált RFID EM (125KHz) és MF (13,56MHz) proximity olvasóval rendelkezik. Modern kialakítású, billentyűzettel és kijelzővel rendelkező készülék, így alkalmas megoldást jelent kis- és középvállalkozások számára. Nagy eseménymemóriájának köszönhetően, alkalmas munkaidő-nyilvántartásra is (ebben az esetben ajánlott egy másodlagos olvasó csatlakoztatása). Az adatkommunikáció a terminálról TCP/IP, Wi-Fi, RS232/485 portokon keresztül történhet. Az eszköznek két Wiegand porttaja van, egy bemenet egy további Wiegand olvasó csatlakoztatásához, és egy kimenet az információk más berendezésekhez történő továbbításához. Ajánlott a ZKBioTime vagy ZKBioAcces szoftver, amely lehetővé teszi a felhasználók kezelését, a beléptető funkciók (csoportok, időzónák, riasztások, visszaesés elleni funkciók) beállítását és a munkaidő nyilvántartó jelentések készítését.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Termék kategória B
Típusa RFID olvasó, kódzár
Vezérlő háza fém házas
Olvasható kártyák típusa EM, MIFARE CLASSIC
Olvasható frekvencia 125 kHz, 13,56 MHz
Kódbillentyűzet Igen
Nyitókód hossza 6 számjegy
Szerelési mód felületre szerelhető
Telepítés helye kültér (esővédett)
Védelmi mutató (por / vízállóság) IP68
Vandálbiztos fém házas
Tanítás módja kódtasztatúráról, PC-ről
Kommunikációs lehetőségek Wiegand olvasót fogad, Wiegand olvasóként működik, RS-485, TCP/IP, WiFi
Feszültség 12 V DC
Méret 143 x 85 x 19,8 mm
Olvasási távolság 2~5 cm
Menü nyelve angol
LED Igen
Buzzer Igen
Kódbillentyűzet világítása világít (kikapcsolható)
Zónák (vezérelt ajtók) száma 1
Bemenetek nyitógomb, Wiegand, nyitásérzékelő, RS-485, riasztó
Kimenetek csengő, riasztó, Wiegand, ethernet
Bistabil nyitás Nem
Beléptetési funkciók normál, anti-passback
Riasztást kiváltó esemény nyitva felejtett ajtó, erőszakos ajtónyitás
Képernyő / kijelző Igen
Működési hőmérséklet -10 ~ +55°C