Automata szervo motoros lengőkapu - 900 mm karral BMPB-X310-900(V3)
Menny.:db
Gyártó cikkszám: BMPB-X310-900(V3)
Várható szállítás: 2026. május 18.
Leírás
A berendezés beltéri használatra készült.
A karbantartáshoz szükséges segédanyagok:
BER-FEKTISZTITO
Féktisztító spray
500ml
BER-INOXAPOLO
Nemesacél ápoló spray
400ml
BER-UNISPRAY6+
Univerzális spray
400ml
BER-HLS500
Kenőanyag spray
500ml
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Tápfeszültség (V) 230 V
Táp típusa AC
Táp terhelhetőség (A) 6,5A @ 24V DC
Motor típusa DC szervo motor (szénkefe nélküli)
Nyitási irány (DIN 107) jobbos/balos
Test kivitele szálcsiszolt INOX - SUS304
Test mérete 200 x 200 x 1020 mm
Kar keresztmetszete Ø25 mm
Szárny mérete és típusa 900 x 300 mm (hajlított cső)
Szárny keresztmetszete ø25 mm
Termékcsalád elektromos lengőkapu
Nyitási és zárási idő állítható
Automatikus visszazárás programból állítható (gyárilag 5 mp)
Visszazárás késleltetése 1-25,5 mp
Programozási lehetőségek vezérlőről digitálisan
Nyitási lehetőség vezérelt elektromos jel, (NO - száraz kontaktus)
Egyéb funkciók áthaladás számláló kimenet, szünetmentesíthető, méretre vágható szárny
Áthaladási irány egyirányú, kétirányú
Áthaladási sebesség ≤ 35 fő/perc
Áthaladási szélesség 900 mm
Vészhelyzeti üzemmód áramszünet esetén a szárny szabadon forog
Csomag tartalma lengőkapu, hajlított fém kar, csavarkészlet
Kompatibilis kiegészítők BXC-SPIDER - RS485 kommunikátor, CCA3 panelek, INBIO panelek
Javasolt felhasználás közepes igénybevétel, ellenőrzött beléptetés megvalósításához
Telepítés helye beltér
Környezeti hőmérséklet -20°C ~ 70°C
Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) <90%