Árammegszakító HLES-30A-PVC
Menny.:db
Árammegszakító HLES-30A-PVC
Gyártó cikkszám: HLES-30A-PVC
Szerelési mód süllyesztve szerelhető
Méret 85,5 x 85,5 x 45 mm
Kártya formátum 125kHz EM, 13,56MHz MIFARE, 125kHz HID, 13,56MHz MIFARE DESFIRE, 125kHz TEMIC , 13,56MHz ADEL MIFARE, 860~960 MHz UHF EPC-GEN2
Tápfeszültség 180 - 250V AC
Terhelhetőség 30 A