Árammegszakító HLES-30A-MIFARE
Menny.:db
Árammegszakító HLES-30A-MIFARE
Gyártó cikkszám: HLES-30A-MIFARE
Várható szállítás: 2026. május 18.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
A HLES-30A-MIFARE egy 13,56 MHz Mifare kártyával működő árammegszakító. Amennyiben ilyen típusú kártyát helyeznek be a kártyatartójába, a hálózati feszültséget megkapják a rákötött eszközök, ha kiveszik, akkor megszakítja a kört.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Szerelési mód süllyesztve szerelhető
Méret 85,5 x 85,5 x 45 mm
Kártya formátum 13,56MHz MIFARE
Tápfeszültség 180 - 250V AC
Terhelhetőség 30 A
Időzítés 15-30 mp
Kompatibilis kiemelőkonzol ABK-802+K
Garancia 12 hónap
Tanúsítvány CE
Árammegszakító HLES-30A-MIFARE