Árammegszakító HLES-30A-EMTM
Menny.:db
Árammegszakító HLES-30A-EMTM
Gyártó cikkszám: HLES-30A-EMTM
Várható szállítás: 2026. május 18.
Paraméterek
Szerelési mód süllyesztve szerelhető
Méret 85,5 x 85,5 x 45 mm
Kártya formátum 125kHz EM, 125kHz TEMIC
Tápfeszültség 180 - 250V AC
Terhelhetőség 30 A