Akkumulátor 12V 7Ah  RITAR AKKU-12-7-RITAR
Menny.:db
Gyártó cikkszám: AKKU-12-7-RITAR-1
Várható szállítás: 2026. május 20.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
12V 7Ah kapacítású akkumulátor RITAR
Az AKKU-12-7-RITAR egy biztonságtechnikai akkumulátor, alkalmas szünetmentes tápegységek biztosítására. 12 V DC tápfeszültséggel és 7 Ah-s kapacitással rendelkezik. Használat előtt az akkumulátor lábairól fegye le a műanyag védőburkolatot. Tárolás esetén a műanyag védőkupakot helyezze vissza a lábakra.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Kapacitás 7000 mA
Kimeneti feszültség 12V DC
Méret 151 x 94 x 65 mm
Egyéb tulajdonság Alkalmas szünetmentes tápegységek biztosítására
Garancia (jogi személy esetén) 12 hónap
Tanusítvány CE