500 mm hosszú V fogantyú pár Tolópajzs YH-500V/25
Menny.:db
Gyártó cikkszám: YH-500V/25
Leírás
Az YH-500V/25 egy esztétikus szálcsiszolt INOX 500 mm hosszú fogantyú pár. A fogantyút az ajtó mindkét oldalára fel lehet szerelni.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Cső hossza 500 mm
Cső átmérője 25 mm
Fogantyú típusa 45°-ban eltölt lábú fogantyú pár
Rögzítési pontok száma 2
Rögzítési távolság 300 mm