500 mm hosszú H fogantyú pár Tolópajzs YH-500H/32
Menny.:db
Gyártó cikkszám: YH-500H/32
Leírás
Az YH-500H/32 egy esztétikus szálcsiszolt INOX 500 mm hosszú fogantyú. A fogantyút az ajtó mindkét oldalára fel lehet szerelni.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Cső hossza 500 mm
Cső átmérője 32 mm
Fogantyú típusa Egyenes fogantyúpár
Rögzítési pontok száma 2
Rögzítési távolság 300 mm