500 mm hosszú H fogantyú pár Tolópajzs YH-500H/25
Menny.:db
Gyártó cikkszám: YH-500H/25
Várható szállítás: 2026. május 20.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
Az YH-500H/25 egy esztétikus szálcsiszolt INOX 500 mm hosszú fogantyú. A fogantyút az ajtó mindkét oldalára fel lehet szerelni.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Cső hossza 500 mm
Cső átmérője 25 mm
Fogantyú típusa Egyenes fogantyúpár
Rögzítési pontok száma 2
Rögzítési távolság 300 mm