300 mm hosszú V fogantyú pár Tolópajzs YH-300V/32
Menny.:db
Gyártó cikkszám: YH-300V/32
Várható szállítás: 2026. május 20.
Leírás
Az YH-300V/32 egy esztétikus szálcsiszolt INOX 300 mm hosszú fogantyú pár. A fogantyút az ajtó mindkét oldalára fel lehet szerelni.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Cső hossza 300 mm
Cső átmérője 32 mm
Fogantyú típusa 45°-ban eltölt lábú fogantyú pár
Rögzítési pontok száma 2
Rögzítési távolság 200mm