300 mm hosszú V fogantyú pár Tolópajzs YH-300V/25
Menny.:db
Gyártó cikkszám: YH-300V/25
Várható szállítás: 2026. május 20.
Leírás
Az YH-300V/25 egy esztétikus szálcsiszolt INOX 300 mm hosszú fogantyú. A fogantyút az ajtó mindkét oldalára fel lehet szerelni.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Cső hossza 300 mm
Cső átmérője 25 mm
Fogantyú típusa 45°-ban eltölt lábú fogantyú pár
Rögzítési pontok száma 2
Rögzítési távolság 200 mm