24V 10A terhelhetőségű kapcsolóüzemű tápegység DIN sínre szerelhető akkumulátor védelemmel. DR24240-02B
Menny.:db
Gyártó cikkszám: DR24240-02B
Várható szállítás: 2026. május 18.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
Az DR24240-02B egy DIN sines szünetmentes tápegység kaputelefon rendszerek és PoE switchek tápellátásának biztosítására. Állítható kimeneti feszültséggel rendelkezik, maximálisan 10 A-ig terhelhető. Automatikus rövidzár védelemmel, és mélykisülés védelemmel rendelkezik.
FIGYELEM! Csak fedett, száraz helyen szabad használni!
Paraméterek
Tápegyseg típusa kapcsolóüzemű
Felhasználási terület Általános
Tápfeszültség 190-265V AC
Bemenet bekötése Sorkapcsos
Csatornák száma 2
Kimeneti feszültség 24-28V DC
Kimenet maximális terhelhetősége 10A
Kiement bekötése Sorkapcsos
Akkumulátor csatlakozási lehetőség Igen
Akkumulátor hely Nem
Akkumulátor töltési áram 0,5A
Szerelési mód DIN sinre
Biztosított kimenet Nem
Biztosított bemenet Igen
Szűrt kimenet Igen
Mélykisülés védelem Igen
Rövidzár védelem Igen
LED Igen
Egyéb tulajdonság Hatásfok:>88%
Működési hőmérséklet -20°C ~ +50°C
Páratartalom tűrés 20 - 80%
Méret 63 x 124 x 113mm