1800 mm hosszú V alakú fogantyú pár Tolópajzs YH-1800V/32
Menny.:db
Gyártó cikkszám: YH-1800V/32
Leírás
Az YH-1800V/32 egy esztétikus szálcsiszolt INOX 1800 mm hosszú fogantyú. A fogantyút az ajtó mindkét oldalára fel lehet szerelni.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Cső hossza 1800 mm
Cső átmérője 32 mm
Fogantyú típusa 45°-ban eltolt lábú fogantyú pár
Rögzítési pontok száma 3
Rögzítési távolság 800 mm