1800 mm hosszú H fogantyú pár Tolópajzs YH-1800H/32
Menny.:db
Gyártó cikkszám: YH-1800H/32
Leírás
Az YH-1800H/32 egy esztétikus szálcsiszolt INOX 1800 mm hosszú fogantyú. A fogantyút az ajtó mindkét oldalára fel lehet szerelni.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Cső hossza 1800 mm
Cső átmérője 32 mm
Fogantyú típusa Egyenes fogantyúpár
Rögzítési pontok száma 3
Rögzítési távolság 800 mm