12V 4,5Ah kapacítású akkumulátor RITAR AKKU-12-4.5-RITAR
Menny.:db
Gyártó cikkszám: AKKU-12-4.5-RITAR-1
Várható szállítás: 2026. május 20.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
Biztonságtechnikai zárt ólom akkumulátor Az AKKU-12-4.5-RITAR egy biztonságtechnikai akkumulátor, alkalmas szünetmentes tápegységek biztosítására. 12 V DC tápfeszültséggel és 4.5 Ah-s kapacitással rendelkezik.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Kapacitás 4,5 Ah
Kimeneti feszültség 12V DC
Méret 105 mm x 90 mm x 70 mm