1200 mm hosszú H fogantyú pár Tolópajzs YH-1200H/32
Menny.:db
Gyártó cikkszám: YH-1200H/32
Leírás
Az YH-1200H/32 egy esztétikus szálcsiszolt INOX 1200 mm hosszú fogantyú. A fogantyút az ajtó mindkét oldalára fel lehet szerelni.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Cső hossza 1200 mm
Cső átmérője 32 mm
Fogantyú típusa Egyenes fogantyúpár
Rögzítési pontok száma 2
Rögzítési távolság 1000 mm