1000 mm hosszú V fogantyú pár Tolópajzs pár YH-1000V/32
Menny.:db
Gyártó cikkszám: YH-1000V/32
Leírás
Az YH-1000V/32 egy esztétikus szálcsiszolt INOX 1000 mm hosszú fogantyú pár. A fogantyút az ajtó mindkét oldalára fel lehet szerelni.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Cső hossza 1000 mm
Cső átmérője 32 mm
Fogantyú típusa 45°-ban eltolt lábú fogantyú pár
Rögzítési pontok száma 2
Rögzítési távolság 800 mm