1000 mm hosszú H fogantyú pár Tolópajzs YH-1000H/32
Menny.:db
Gyártó cikkszám: YH-1000H/32
Várható szállítás: 2026. május 20.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
Az YH-1000H/32 egy esztétikus szálcsiszolt INOX 1000 mm hosszú fogantyú. A fogantyút az ajtó mindkét oldalára fel lehet szerelni.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Cső hossza 1000 mm
Cső átmérője 32 mm
Fogantyú típusa Egyenes fogantyúpár
Rögzítési pontok száma 2
Rögzítési távolság 800 mm